FA Trophy Preliminary Round
4th October 2003                       Winners receive 1.000
Team Div Team Div Sc Att Sc Att Comments
Bamber Bridge UNI1 Witton Albion UNI1 4 - 3 170          
Bishop Auckland UNI1 Farsley Celtic UNI1 4 - 2 134          
North Ferriby United UNI1 Hyde United UNI1 3 - 2 178          
Chorley UNI1 Gresley Rovers DMW 1 - 2 299          
Rossendale United UNI1 Colwyn Bay UNI1 1 - 0 157          
Lincoln United UNI1 Workington UNI1 0 - 0 146 0 - 1 371 aet
Ilkeston Town DMW Bridlington Town UNI1 1 - 2 368          
Gateshead UNI1 Kendal Town UNI1 1 - 0 148          
Guiseley UNI1 Kidsgrove Athletic UNI1 7 - 1 237          
Stocksbridge Park Steels UNI1 Leek Town UNI1 2 - 1 177          
Prescot Cables UNI1 Belper Town UNI1 2 - 1 165          
Matlock Town UNI1 Ossett Town UNI1 2 - 0 245          
Cinderford Town DMW Yate Town DMW 1 - 1 122 3 - 1 181  
Salisbury City DME Clevedon Town DMW 0 - 1 376          
Team Bath DMW Banbury United DME 2 - 0 175          
Gloucester City DMW Evesham United DMW 2 - 0 380          
Halesowen Town DMW Stourport Swifts DMW 4 - 3 421          
Mangotsfield United DMW Atherstone United DMW w - l           Atherstone United removed
Bedworth United DMW Rugby United DMW 0 - 3 227          
Bromsgrove Rovers DMW Sutton Coldfield Town DMW 3 - 1 469          
Shepshed Dynamo DMW Solihull Borough DMW 0 - 0 134 1 - 2 123  
Taunton Town DMW Corby Town DME 3 - 1 319          
Arlesey Town RYM1N Fleet Town DME 3 - 1 225          
Wivenhoe Town RYM1N Newport IoW DME 3 - 1 141          
Wingate & Finchley RYM1N Walton & Hersham RYM1S 2 - 1 69          
Hastings United DME Yeading RYM1N 3 - 4 209          
Bracknell Town RYM1S Croydon RYM1S 4 - 2 107          
Eastleigh DME Great Wakering Rovers RYM1N 3 - 0 184          
Hemel Hempstead Town RYM1N Metropolitan Police RYM1S 3 - 2 100          
Fisher Athletic DME Horsham RYM1S 1 - 1 119 3 - 1 209  
Dunstable Town RYM1N Lewes RYM1S 1 - 2 213          
Leyton RYM1N Molesey RYM1S 3 - 3 76 4 - 3 70 aet
Dulwich Hamlet RYM1S Cheshunt RYM1N 2 - 0 133          
Chesham United RYM1N Worthing RYM1S 0 - 2 161          
Oxford City RYM1N Folkestone Invicta DME 1 - 4 185          
Waltham Forest RYM1N Boreham Wood RYM1N 1 - 2 84          
Tooting & Mitcham Utd RYM1S Sittingbourne DME 1 - 2 228          
Leatherhead RYM1S Wealdstone RYM1N 1 - 3 232          
Uxbridge RYM1N Harlow Town RYM1N 3 - 3 81 1 - 0 81  
Whyteleafe RYM1S Egham Town RYM1S 2 - 1 122          
Corinthian-Casuals RYM1S King's Lynn DME 0 - 2 100          
Berkhamsted Town RYM1N Thame United RYM1N 0 - 3 131          
Staines Town RYM1S Barking & East Ham Utd RYM1N 3 - 0 138          
Enfield RYM1N Epsom & Ewell RYM1S 7 - 3 37          
Aveley RYM1N Burgess Hill Town DME 1 - 2 77          
Burnham DME Stamford DME 1 - 2 85          
Bashley DME Marlow RYM1S 2 - 2 148 1 - 3 121  
Windsor & Eton RYM1S Chatham Town DME 2 - 1 129