FA Trophy 2nd Round
27th November 2004                       Winners receive 3,000
Team Div Team Div Sc Att Sc Att Comments
King's Lynn SLP Southport CONFN 1 - 3 964          
Stalybridge Celtic CONFN Whitby Town NPP 0 - 1 410          
Stamford SLP Rocester NP1 3 - 1 177          
Droylsden CONFN Spennymoor United NPP 2 - 4 202          
Kidsgrove Athletic NP1 Vauxhall Motors CONFN 1 - 2 235          
Blyth Spartans NPP Sutton Coldfield SLW 0 - 3 421          
Gainsborough Trinity CONFN Altrincham CONFN 1 - 1 455 0 - 1 381  
Wakefield Emley NPP Redditch United CONFN 0 - 1 199          
Lancaster City CONFN Bromsgrove Rovers SLW 1 - 0 305          
Kettering Town CONFN Burscough NPP 1 - 0 723          
Barrow CONFN Rothwell Town SLW 3 - 1 574          
Hucknall Town CONFN Radcliffe Borough NPP 2 - 1 274          
Kendal Town NP1 Hyde United NPP 1 - 1 174 2 - 3 235  
Hinckley United CONFN Willenhall Town NP1 1 - 2 337          
North Ferriby United NP1 Alfreton Town CONFN 1 - 2 198          
Worcester City CONFN Prescot Cables NPP 2 - 1 661          
Gresley Rovers NP1 Bedworth United SLW 2 - 0 258          
Bridlington Town NPP Eastwood Town NP1 0 - 0 194 0 - 4 202  
Bath City SLP Carshalton Athletic CONFS 4 - 2 601          
Staines Town ILP Aylesbury United SLP 2 - 3 336          
Chelmsford City ILP Slough Town ILP 0 - 1 424          
Welling United CONFS Sutton United CONFS 0 - 1 501          
Redbridge CONFS Weymouth CONFS 1 - 0 237          
Boreham Wood SLE Leyton ILP 0 - 1 121          
Tooting & Mitcham IL1 Hayes CONFS 2 - 2 337 1 - 2 175  
Worthing ILP Mangotsfield United SLW 1 - 0 422          
Yeading ILP Billericay Town ILP 0 - 4 185          
Thurrock CONFS Burgess Hill Town IL1 6 - 1 116          
Tonbridge Angels ILP Oxford City SLW 1 - 1 379 4 - 2 143  
Eastbourne Borough CONFS Dorchester Town CONFS 2 - 1 456          
East Thurrock United SLE Histon SLP 0 - 2 150          
Cambridge City CONFS Hornchurch CONFS 1 - 1 390 4 - 0 290  
Cray Wanderers IL1 St Albans City CONFS 2 - 2 156 2 - 3 168 AET
Taunton Town SLW Hendon ILP 0 - 3 361          
Team Bath SLP Wealdstone ILP 4 - 2 203          
Grays Athletic CONFS Windsor & Eton ILP 4 - 1 398          
Walton & Hersham IL1 Cirencester Town SLP 3 - 2 206          
Lewes CONFS Bishop's Stortford CONFS 1 - 4 416          
Cheshunt ILP Bromley IL1 2 - 1 126          
Havant & Waterlooville CONFS Grantham Town SLP 2 - 1 210          
Rugby United SLP Yate Town SLW 0 - 1 229